Վճարումներ, վերադարձ և փոխանակում
BD Retail Group-ն ընդունում է այս կայքում վճարման հետևյալ եղանակները.Դեբետ/Կրեդիտ Քարտ (մեր վճարային պրովայդերների վճարային միջոցով, լիովին անվտանգ):
Բանկային փոխանցում - Ընդունված բանկային քարտեր՝ ARCA, VISA, MASTERCARD և AMERICAN EXPRESS: Եթե​​ հաճախորդը որոշի վճարել բանկային փոխանցումով, պատվերի մշակումը կսկսվի վճարումը ստանալուց հետո:
Վերադարձ
Գումարի վերադարձը կտրվի անմիջապես վերադարձված ապրանքները ստանալուց հետո՝ Վերադարձի ձևում նշված ընթացակարգի համաձայն: Գումարի վերադարձը կտրվի վերադարձված ապրանքների ստացման օրվանից 14 օրվա ընթացքում: Խնդրում ենք նկատի ունենալ, որ ցանկացած լրացուցիչ առաքման ծախս, որը կարող է առաջանալ, ենթակա չէ վերադարձման և կկատարվի հաճախորդի հաշվին: Անհրաժեշտության դեպքում, ցանկացած փոխհատուցում կտրամադրվի հաճախորդին 14 օրվա ընթացքում այն բանից հետո, երբ BD Retail Group-ն իմանա գումարի վերադարձման իրավունքի պատճառի մասին: Գումարի վերադարձը կկատարվի կրեդիտ քարտով փոխանցման միջոցով:
Փոխանակում
Եթե հաճախորդը ցանկանում է փոխանակել ապրանքը կամ փոխել ապրանքի գույնը/չափը, նա պետք է հետևի վերադարձի ընթացակարգին և կատարի նոր պատվեր։
Բոլոր գործարքներն իրականացվում են բացառապես 3D Secure համակարգի միջոցով: Գործարք կատարող քարտապանի քարտի տվյալները պաշտպանված են:
Եթե Քարտապանի Քարտի արժույթը չի համապատասխանում գործարքի արժույթի հետ, փոխարկումը իրականացվում է համաձայն համապատասխան վճարահաշվարկային համակարգի և Քարտը թողարկող Բանկի կողմից սահմանված կանոնների:

Payments, Returns & Exchanges
Bank Transfer: If the customer chooses to pay via bank transfer, order processing will begin only after the payment is received.
Accepted Cards: ArCa, VISA, MASTERCARD, and AMERICAN EXPRESS.
Returns
Refunds will be issued immediately upon receipt of the returned items, in accordance with the procedure specified in the Return Form. The refund will be processed within 14 days from the date the returned goods are received. Please note that any additional shipping costs incurred are non-refundable and shall be borne by the customer. If necessary, any compensation will be provided to the customer within 14 days after BD Retail Group is informed of the reason for the refund right. Refunds will be issued via credit card transfer.
Exchanges
If a customer wishes to exchange an item or change its color/size, they must follow the return procedure and place a new order.
Security
All transactions are carried out exclusively through the 3D Secure system. The cardholder's data is fully protected.If the Cardholder's card currency does not match the transaction currency, the conversion is carried out according to the rules set by the relevant payment system and the Issuing Bank.